Величезне спасибі команді Tuning Town за шикарно виконану роботу, неймовірну майстерність і якісний креатив. Моя Камрі перетворилася до невпізнання. Салон тепер виконаний не з сумної "ганчірки", а з розкішної чіпкої екошкіри. Приємно здивувала швидкість виконання роботи - постійно була присутність відчуття, що працюють виключно з моїм автомобілем. Вразила якість роботи - кутові деталі дверей великої кривизни обтягнуті на вищому рівні. Можливо на сайті з'являться фото моєї машини - зможете оцінити самі.
До речі, коли показував друзям новий салон - жоден не вгадав вартість роботи, всі говорили цифру, істотно вищу за ту, яку я заплатив. Сподіваюся, що після цього відгуку Tuning Town не підніме ціни))
Ще з дитинства мріяла про автомобіль із салоном молочного кольору. Уявляла, як я сідаю в цей комфортний, красивий салон з гордо піднятою головою) І ось настав той час, коли я дозріла і морально, і фінансово до покупки першого автомобіля. Це була Ауді. Але коли дилер озвучив ціну на салон у такому кольорі - було два варіанти, або збирати ще, або відмовитися від мрії. Залишитися без машини зовсім мене не влаштовувало, але й відмовлятися від мрії я не збиралася. Знайомий порадив тюнінг ательє Tuning Town. Зателефонувала, абсолютно впевнена в тому, що це мій шанс) Дуже ввічливий менеджер пояснив все в деталях, запропонував кілька варіантів і запросив під'їхати, щоб особисто вибрати матеріал. Я була дуже здивована вибором шкіри різного кольору і текстури. Розумна вартість, якість, терміни виконання приємно вразили. Дякую за здійснення мрії!
Перше на що я "повівся" - це ціна. Читав відгуки, приїхав, подивився і помацав матеріал (вибір дуже великий). Зупинився на німецькій екошкірі преміум класу. Якість на висоті. Кілька днів тому забрав автомобіль. Надали гарантію. Спасибі майстрам Tuning Town і директору Олексію за чудово виконану роботу.
Шукав тюнінг-ательє в Києві, але друзі порадили витратити трохи часу і звернутися все-таки в тюнінг-ательє в Ірпені Tuning Town. Спочатку поставився скептично, невже в провінції майстри кращі, ніж у столиці. Але все таки вирішив з'їздити дізнатися. Приємно здивувала дружня атмосфера, все показали, розповіли. Усі дуже ввічливі й уважні. Домовився про терміни - три дні. Приїхав у зазначений термін - був приємно здивований і якістю роботи, і сервісом.
Всім привіт. Вирішив поділитися своїми враженнями про роботу Tuning Town і про повну перетяжку салону свого автомобіля. Замовляв перетяжку абсолютно всього: салону, торпеди, стелі зі стійками, карт і керма. Все шикарно! Найбільше радує той факт, що дизайн ексклюзивний і такого салону немає ні в кого в світі! Спасибі величезне за виконану роботу і якісне обслуговування.
Замовив шкіряний салон. Коли бачив роботу - зрозумів, що вона перевершила всі мої очікування. Я знав, що вийде добре, але щоб так круто - навіть не здогадувався) Колір, якість швів, сама робота - все на неймовірно високому рівні. Оперативно, чітко, а найголовніше з повним розумінням наших бажань. Я переконався, що в Tuning Town працюють справжні знавці своєї справи. Велике спасибі, я тепер точно ваш постійний клієнт.
Тільки через два роки, після придбання авто - вирішив зробити повну шумоізоляцію. Працювала дійсно команда професіоналів. Хлопці виконали роботу на відмінно. Результат не залишив байдужим ні мене, ні мою сім'ю, всі були в захваті. Їздити на автомобілі стало комфортніше, стороннього шуму в салоні немає. Найважливіше, що крім того, що це просто приємно, це ще й безпечно, оскільки зайві шуми можуть відволікати за кермом. Я радий, що звернувся саме в цю контору, тому що співвідношення ціна-якість ідеальне.
Доброго часу доби! Хочу висловити величезну подяку працівникам Tuning Town і зокрема директору Олексію за виконану роботу. Сьогодні повернувся з тривалої поїздки і зрозумів, що завдяки якісній шумоізоляції я менше втомлююся в дорозі. Рекомендую не шкодувати гроші на шумоізоляцію, так як це дійсно дуже важлива складова комфортної поїздки. Величезне всім СПАСИБІ!
Хочу залишити свій позитивний відгук щодо шумоізоляції. Робили мені шумку на Фокус2. Говорити, що стало краще - це рівносильно тому, що промовчати. З огляду на досвід з іншими авто, в інших компаніях - можу точно сказати, що ціна/якість дійсно вражає, що, звісно, приємно. Найяскравіший приклад: Уявіть, що ви їдете у відрі на коліщатках, а потім пересаджують в авто. Приблизно ті самі відчуття я відчув, коли вперше сів за кермо автомобіля, коли забирав з тюнінг-ательє і їхав додому. Рекомендую Tuning Town усім, хто читає цей відгук і неодмінно буду рекомендувати своїм друзям.
Добрий день!
Замовляв шумоізоляцію, міняв колонки з проводами, встановлював сабвуфер і парктронік. Перша частина роботи була виконана за кілька годин. Все гранично акуратно демонтували, а після завершення робіт назад змонтували. Нічого не було упущено - вся електроніка працювала миттєво, ніяких глюків, або перероблення не було. Ні будь-яких пошкоджень, ні подряпин, ні дефектів не було. Дроти теж дуже акуратно розташували. Задоволений!
Вирішив залишити свій відгук з приводу виконаної роботи (а саме перетяжки всього салону Хюндай Сантафе ІІІ хлопцями- КОМАНДОЮ салону ательє Tuningtown.com.ua.), під керівництвом фахівця найвищого класу і просто приємної людини Олексія. Трохи-трохи передісторії: Минулого року, я став щасливим володарем свого Сантика. Майже повна комплектація, але на сидіннях із тканини. І звісно ж, як і будь-якому власнику автомобіля хотілося салон по-багатшому. А, що, як не оздоблення сидінь зі шкіри з перфорованими вставками або якісної екошкіри ще може прикрасити інтер'єр автомобіля. А тепер по порядку: Переліставши сторінки інтертену, на свою голову, натрапив на тюнінг-ательє baranka.kiev.ua. Попередньо домовившись про зустріч, так, як живу не в Києві (240км) приїхав на обшивку свого автомобіля. проконсультувавшись з працівниками ательє, обговорили ціну, якість матеріалу-само еко шкіру з перфовставкамі (про матеріал з еко шкіри (як виявилося пізніше Гумми), як мене запевняли виробництво Німеччина (краще не буває))))))))))))) трохи пізніше Про МАТЕРІАЛ., Терміни роботи 2 тижні. Залишив їм сидіння і поїхав щасливий додому. І ось настав той день, коли мені встановили вже перетягнуті сидіння на мій автомобіль, і я як щасливий володар оновленого авто, їду додому. Але щастя моє, і радість тривали кілька днів. Поки я не зрозумів, що їздити на моїх сидіннях з цієї ГУМИ, ЩО МЕНІ НАПАРУВАЛА БАРАНКА,,, просто не можливо. Поїздки в далекі рейси перетворилися для мене на справжнє пекло, ХОЧА ДО ЦЬОГО ЇЗДИВ ВІДПОЧИВАЮЧИ. Матеріал, як шматок гумиИИИИИИИИ. СИДУШКИ СТАЛИ ТВЕРДИМИ, прилипаєш до них як до пластиліну, що б посунуться на міліметр одразу починають сповзати штани, сидіння стали меншими за розмірами, спина і, вибачте, ПОПА, одразу потіє. Загалом жахливий дискомфорт. На мої притензії до працівників горе-ательє БАРАНКА, ОТРИМУВАВ ЛИШЕ ВІДПОВІДІ - відмазки: НІ ЧОГО НЕ ЗНАЄМО, НІ ЧИМ ДОПОМОГТИ НЕ МОЖЕМО!!!!!Гроші, хоч половину вартості, не повернемо (ну це й так зрозуміло) Ну та гаразд, Бог їм суддя!!! Хоча заплатив їм за те, що вони мені понівечили сидіння дуже не дешево. Самі можете подивитися ціни у них на сайті.
Я був у розпачі ((((Що ж робити.......????.Як же мені вийти з становища??????А як.....????Тільки заново переробляти все((((((((і звісно ж не в цієї проклятої Баранки.
Знову повертаюся до друга й помічника інтернету. Знову все наново. Оголошень з тюнінгу автомобілів маса (самі знаєте, не мені Вам розповідати), довіри після того, як раз уже обпікся, немає ні до кого. І якимось дивом знаходжу тюнінг ательє Tuningtown.com.ua. Телефоную....... Піднімає трубку молодий чоловік. Так, це був той самий Олексій, про якого я писав вище. Я виклав йому всю мою проблему і біду, як я потрапив ((( І як можна тепер виправити ситуацію. Довго з ним розмовляв....на, що він мені відповів, раз Ви потрапили в таку біду, я ВАМ допоможу і навіть зроблю знижку (повірте знижка була дуже не маленька) (зрозуміло озвучувати не буду). розписувати можна багато - скільки разів я йому ще дзвонив. І скільки разів Олексій мені говорив не переживайте, приїжджайте, залишайте Ваші сидушки або автомобіль. І після наших професіанальних швачок і майстрів, Ви свій салон не впізнаєте!!!!!
Ну що ж, все обдумавши і зваживши їду до Олексія. Ще раз все обговорили, вирішили вже на місці... Залишаю свого Сантика. І їду додому. Переживав страшно. Самі розумієте, вдруге потрапляти не хотілося). В процесі роботи Олексій мені скидав фото звіти своїх виконаних робіт .В перший день скинув мені фото вже розпоротих сидушок, де було видно, як похабно і яким саме паролоном були нафаршировані сидіння горе фахівцями ательє Баранка (а саме який паролон ні в якому разі не можна застосовувати в сидіння авто (тіло не дихає після такого оздоблення). А на рахунок матеріалу, яким мені зробила оббивку сидінь горе-ательє Баранка, мені взагалі сказати нічого, це просто шматок гумової КІРЗИ!!!!!Работу майстри TUNING TOWN закінчили за 5 днів. І ось довгоочікуваний дзвінок від Олексія- їдьте дивіться.
Приїжджаю в Ірпінь (ательє TUNING TOWN розташоване в Ірпені) і ось ЧУДО!!!!!!Салон просто шикарний!!!!!! Оздоблювальний матеріал на найвищому рівні (замовляв екошкіру, уявляю що було б з натуральної шкіри), якість обробки чудова. Всі шви ідеально рівні!!!!!!Все затягнуто якісною дорогою ниткою. Кажу чесно ні чим, чуєте, ні чим не гірше ніж заводські обробки автомобілів з офіційних автосалонів, навіть краще 1000%%%%%%%. Дорогою додому відчував одне задоволення від поїздки та комфорт. Сидіння м'якенькі, якість оздоблення ФІРМОВА!!!!! Все просто супер!!!!! Дуже вдячний особисто Вам Олексій і Вашій профессіанальной команді TUNING TOWN, за дуже якісно виконану роботу. Салон тепер виглядає ФІРМОВО!!!Олексій-людина слова!!!!!!! З ув.Володимир.
Прекрасна робота відновили салон до не впізнаваності перешили сидіння практично оригінал нових. Реальність на межі фантастики, хлопці просто молодці якість послуг на висоті дуже і дуже гідно. Ось скажу від душі рідкісна ситуація у вітчизняному сервісі коли зробив замовлення, отримав послуги, оплатив, сів у машину і занурився в море задоволення від виконаної роботи майстрами. Директору Олексію окреме спасибі за професіоналізм і раціональний педантизм в роботі з клієнтами. Роботою абсолютно задоволений забрав Ауді і відразу загнав мерседес Віано на хімчистку і ремонт Салону тому що зрозумів тільки тут роблять правильну хімчистку!!!!!
Величезне спасибі команді Tuning Town за шикарно виконану роботу, неймовірну майстерність і якісний креатив. Моя Камрі перетворилася до невпізнання. Салон тепер виконаний не з сумної "ганчірки", а з розкішної чіпкої екошкіри. Приємно здивувала швидкість виконання роботи - постійно була присутність відчуття, що працюють виключно з моїм автомобілем. Вразила якість роботи - кутові деталі дверей великої кривизни обтягнуті на вищому рівні. Можливо на сайті з'являться фото моєї машини - зможете оцінити самі.
До речі, коли показував друзям новий салон - жоден не вгадав вартість роботи, всі говорили цифру, істотно вищу за ту, яку я заплатив. Сподіваюся, що після цього відгуку Tuning Town не підніме ціни))
Миколо, дякуємо за відгук.
Ще з дитинства мріяла про автомобіль із салоном молочного кольору. Уявляла, як я сідаю в цей комфортний, красивий салон з гордо піднятою головою) І ось настав той час, коли я дозріла і морально, і фінансово до покупки першого автомобіля. Це була Ауді. Але коли дилер озвучив ціну на салон у такому кольорі - було два варіанти, або збирати ще, або відмовитися від мрії. Залишитися без машини зовсім мене не влаштовувало, але й відмовлятися від мрії я не збиралася. Знайомий порадив тюнінг ательє Tuning Town. Зателефонувала, абсолютно впевнена в тому, що це мій шанс) Дуже ввічливий менеджер пояснив все в деталях, запропонував кілька варіантів і запросив під'їхати, щоб особисто вибрати матеріал. Я була дуже здивована вибором шкіри різного кольору і текстури. Розумна вартість, якість, терміни виконання приємно вразили. Дякую за здійснення мрії!
Перше на що я "повівся" - це ціна. Читав відгуки, приїхав, подивився і помацав матеріал (вибір дуже великий). Зупинився на німецькій екошкірі преміум класу. Якість на висоті. Кілька днів тому забрав автомобіль. Надали гарантію. Спасибі майстрам Tuning Town і директору Олексію за чудово виконану роботу.
Шукав тюнінг-ательє в Києві, але друзі порадили витратити трохи часу і звернутися все-таки в тюнінг-ательє в Ірпені Tuning Town. Спочатку поставився скептично, невже в провінції майстри кращі, ніж у столиці. Але все таки вирішив з'їздити дізнатися. Приємно здивувала дружня атмосфера, все показали, розповіли. Усі дуже ввічливі й уважні. Домовився про терміни - три дні. Приїхав у зазначений термін - був приємно здивований і якістю роботи, і сервісом.
Всім привіт. Вирішив поділитися своїми враженнями про роботу Tuning Town і про повну перетяжку салону свого автомобіля. Замовляв перетяжку абсолютно всього: салону, торпеди, стелі зі стійками, карт і керма. Все шикарно! Найбільше радує той факт, що дизайн ексклюзивний і такого салону немає ні в кого в світі! Спасибі величезне за виконану роботу і якісне обслуговування.
Замовив шкіряний салон. Коли бачив роботу - зрозумів, що вона перевершила всі мої очікування. Я знав, що вийде добре, але щоб так круто - навіть не здогадувався) Колір, якість швів, сама робота - все на неймовірно високому рівні. Оперативно, чітко, а найголовніше з повним розумінням наших бажань. Я переконався, що в Tuning Town працюють справжні знавці своєї справи. Велике спасибі, я тепер точно ваш постійний клієнт.
Тільки через два роки, після придбання авто - вирішив зробити повну шумоізоляцію. Працювала дійсно команда професіоналів. Хлопці виконали роботу на відмінно. Результат не залишив байдужим ні мене, ні мою сім'ю, всі були в захваті. Їздити на автомобілі стало комфортніше, стороннього шуму в салоні немає. Найважливіше, що крім того, що це просто приємно, це ще й безпечно, оскільки зайві шуми можуть відволікати за кермом. Я радий, що звернувся саме в цю контору, тому що співвідношення ціна-якість ідеальне.
Доброго часу доби! Хочу висловити величезну подяку працівникам Tuning Town і зокрема директору Олексію за виконану роботу. Сьогодні повернувся з тривалої поїздки і зрозумів, що завдяки якісній шумоізоляції я менше втомлююся в дорозі. Рекомендую не шкодувати гроші на шумоізоляцію, так як це дійсно дуже важлива складова комфортної поїздки. Величезне всім СПАСИБІ!
Хочу залишити свій позитивний відгук щодо шумоізоляції. Робили мені шумку на Фокус2. Говорити, що стало краще - це рівносильно тому, що промовчати. З огляду на досвід з іншими авто, в інших компаніях - можу точно сказати, що ціна/якість дійсно вражає, що, звісно, приємно. Найяскравіший приклад: Уявіть, що ви їдете у відрі на коліщатках, а потім пересаджують в авто. Приблизно ті самі відчуття я відчув, коли вперше сів за кермо автомобіля, коли забирав з тюнінг-ательє і їхав додому. Рекомендую Tuning Town усім, хто читає цей відгук і неодмінно буду рекомендувати своїм друзям.
Добрий день!
Замовляв шумоізоляцію, міняв колонки з проводами, встановлював сабвуфер і парктронік. Перша частина роботи була виконана за кілька годин. Все гранично акуратно демонтували, а після завершення робіт назад змонтували. Нічого не було упущено - вся електроніка працювала миттєво, ніяких глюків, або перероблення не було. Ні будь-яких пошкоджень, ні подряпин, ні дефектів не було. Дроти теж дуже акуратно розташували. Задоволений!
Постійно направляю до них знайомих на перетяжку салонів. Всі залишаються дуже задоволені якістю.Рекомендую!
Перешивав у хлопців салон.
Зустріли, розповіли, показали, проконсультували, підібрали шкіру і колірну гаму.
Дали рекомендації щодо матеріалів.
Коротше, повноцінний сервіс. Результат перевершив очікування.
Хлопці там ще самі покреативили.
Все вийшло чудово. Співвідношення ціна/якість - просто чудове.
5 із 5.
Вирішив залишити свій відгук з приводу виконаної роботи (а саме перетяжки всього салону Хюндай Сантафе ІІІ хлопцями- КОМАНДОЮ салону ательє Tuningtown.com.ua.), під керівництвом фахівця найвищого класу і просто приємної людини Олексія. Трохи-трохи передісторії: Минулого року, я став щасливим володарем свого Сантика. Майже повна комплектація, але на сидіннях із тканини. І звісно ж, як і будь-якому власнику автомобіля хотілося салон по-багатшому. А, що, як не оздоблення сидінь зі шкіри з перфорованими вставками або якісної екошкіри ще може прикрасити інтер'єр автомобіля. А тепер по порядку: Переліставши сторінки інтертену, на свою голову, натрапив на тюнінг-ательє baranka.kiev.ua. Попередньо домовившись про зустріч, так, як живу не в Києві (240км) приїхав на обшивку свого автомобіля. проконсультувавшись з працівниками ательє, обговорили ціну, якість матеріалу-само еко шкіру з перфовставкамі (про матеріал з еко шкіри (як виявилося пізніше Гумми), як мене запевняли виробництво Німеччина (краще не буває))))))))))))) трохи пізніше Про МАТЕРІАЛ., Терміни роботи 2 тижні. Залишив їм сидіння і поїхав щасливий додому. І ось настав той день, коли мені встановили вже перетягнуті сидіння на мій автомобіль, і я як щасливий володар оновленого авто, їду додому. Але щастя моє, і радість тривали кілька днів. Поки я не зрозумів, що їздити на моїх сидіннях з цієї ГУМИ, ЩО МЕНІ НАПАРУВАЛА БАРАНКА,,, просто не можливо. Поїздки в далекі рейси перетворилися для мене на справжнє пекло, ХОЧА ДО ЦЬОГО ЇЗДИВ ВІДПОЧИВАЮЧИ. Матеріал, як шматок гумиИИИИИИИИ. СИДУШКИ СТАЛИ ТВЕРДИМИ, прилипаєш до них як до пластиліну, що б посунуться на міліметр одразу починають сповзати штани, сидіння стали меншими за розмірами, спина і, вибачте, ПОПА, одразу потіє. Загалом жахливий дискомфорт. На мої притензії до працівників горе-ательє БАРАНКА, ОТРИМУВАВ ЛИШЕ ВІДПОВІДІ - відмазки: НІ ЧОГО НЕ ЗНАЄМО, НІ ЧИМ ДОПОМОГТИ НЕ МОЖЕМО!!!!!Гроші, хоч половину вартості, не повернемо (ну це й так зрозуміло) Ну та гаразд, Бог їм суддя!!! Хоча заплатив їм за те, що вони мені понівечили сидіння дуже не дешево. Самі можете подивитися ціни у них на сайті.
Я був у розпачі ((((Що ж робити.......????.Як же мені вийти з становища??????А як.....????Тільки заново переробляти все((((((((і звісно ж не в цієї проклятої Баранки.
Знову повертаюся до друга й помічника інтернету. Знову все наново. Оголошень з тюнінгу автомобілів маса (самі знаєте, не мені Вам розповідати), довіри після того, як раз уже обпікся, немає ні до кого. І якимось дивом знаходжу тюнінг ательє Tuningtown.com.ua. Телефоную....... Піднімає трубку молодий чоловік. Так, це був той самий Олексій, про якого я писав вище. Я виклав йому всю мою проблему і біду, як я потрапив ((( І як можна тепер виправити ситуацію. Довго з ним розмовляв....на, що він мені відповів, раз Ви потрапили в таку біду, я ВАМ допоможу і навіть зроблю знижку (повірте знижка була дуже не маленька) (зрозуміло озвучувати не буду). розписувати можна багато - скільки разів я йому ще дзвонив. І скільки разів Олексій мені говорив не переживайте, приїжджайте, залишайте Ваші сидушки або автомобіль. І після наших професіанальних швачок і майстрів, Ви свій салон не впізнаєте!!!!!
Ну що ж, все обдумавши і зваживши їду до Олексія. Ще раз все обговорили, вирішили вже на місці... Залишаю свого Сантика. І їду додому. Переживав страшно. Самі розумієте, вдруге потрапляти не хотілося). В процесі роботи Олексій мені скидав фото звіти своїх виконаних робіт .В перший день скинув мені фото вже розпоротих сидушок, де було видно, як похабно і яким саме паролоном були нафаршировані сидіння горе фахівцями ательє Баранка (а саме який паролон ні в якому разі не можна застосовувати в сидіння авто (тіло не дихає після такого оздоблення). А на рахунок матеріалу, яким мені зробила оббивку сидінь горе-ательє Баранка, мені взагалі сказати нічого, це просто шматок гумової КІРЗИ!!!!!Работу майстри TUNING TOWN закінчили за 5 днів. І ось довгоочікуваний дзвінок від Олексія- їдьте дивіться.
Приїжджаю в Ірпінь (ательє TUNING TOWN розташоване в Ірпені) і ось ЧУДО!!!!!!Салон просто шикарний!!!!!! Оздоблювальний матеріал на найвищому рівні (замовляв екошкіру, уявляю що було б з натуральної шкіри), якість обробки чудова. Всі шви ідеально рівні!!!!!!Все затягнуто якісною дорогою ниткою. Кажу чесно ні чим, чуєте, ні чим не гірше ніж заводські обробки автомобілів з офіційних автосалонів, навіть краще 1000%%%%%%%. Дорогою додому відчував одне задоволення від поїздки та комфорт. Сидіння м'якенькі, якість оздоблення ФІРМОВА!!!!! Все просто супер!!!!! Дуже вдячний особисто Вам Олексій і Вашій профессіанальной команді TUNING TOWN, за дуже якісно виконану роботу. Салон тепер виглядає ФІРМОВО!!!Олексій-людина слова!!!!!!! З ув.Володимир.
Прекрасна робота відновили салон до не впізнаваності перешили сидіння практично оригінал нових. Реальність на межі фантастики, хлопці просто молодці якість послуг на висоті дуже і дуже гідно. Ось скажу від душі рідкісна ситуація у вітчизняному сервісі коли зробив замовлення, отримав послуги, оплатив, сів у машину і занурився в море задоволення від виконаної роботи майстрами. Директору Олексію окреме спасибі за професіоналізм і раціональний педантизм в роботі з клієнтами. Роботою абсолютно задоволений забрав Ауді і відразу загнав мерседес Віано на хімчистку і ремонт Салону тому що зрозумів тільки тут роблять правильну хімчистку!!!!!